gedichten langs de geul valkenburg

Links


https://maastrichtboekenstad.nl

https://www.vlam-maastricht.nl

http://www.groepsverblijf.nl

https://www.heuvellandcultuur.nl

https://kunstencultuurraad.nl


Toerisme :

https://www.ontdekgulpenwittem.nl

https://deleukstestraatjes.nl

https://schinopgeulinfo.nl

https://shoppingmeerssen.nl


Dichters met een eigen website, of 'fanclubs' van dichters:

Mark Boog   http://www.markboog.nl/
M. Vasalis   http://www.vasalis.nl/
Remco Ekkers   http://home.planet.nl/~ekker036/
Diana Ozon   http://www.diana-ozon.nl/
Simon Vinkenoog   http://www.simonvinkenoog.nl/
Miriam Van hee   http://users.telenet.be/miriamvanhee/index.html
Emma Crebolde    http://http://www.emmacrebolder.com/
Herman de Coninck   http://http://www.hermandeconinck.be/
Joke van Leeuwen   http://www.jokevanleeuwen.com/
Ida Gerhardt   http://www.idagerhardt.nl/ , http://www.idagerhardtgenootschap.nl/
Leo Herberghs   http://www.leoherberghs.nl/
J.C. Bloem   http://www.jcbloemstichting.nl/
Anna Enquist   http://www.annaenquist.nl/
Wiel Kusters   http://wielkusters.blogspot.com/
Johanna Kruit   http://http://www.johannakruit.nl/
Frans Budé   http://http://www.fransbude.nl/

 

Andere gedichtenroutes:

Leiden http://www.muurgedichten.nl/
Leeuwarden http://www.poezieroute.nl/


Belangrijke literatuursites :

The Maastricht International Poetry Nights http://www.maastrichtpoetry.com/
Poëziefestival Landgraaf http://www.poeziefestival.nl
LCL (Letterkundig Centrum Limburg) http://www.hklimburg.nl
Digitale Bibliotheek voor de Nederlandse Letteren http://www.dbnl.nl
Koninklijke Bibliotheek http://http://www.kb.nl/
Letterkundig Museum http://www.letterkundigmuseum.nl/
Poetry International http://www.poetry.nl/
VSB Poëzieprijs http://www.vsbpoezieprijs.nl/


Nog meer gedichten zijn te vinden op (o.a.):

http://www.dichterinhetweb.nl/
http://www.schoolderpoezie.nl/
http://www.gedichten.nl/
http://klassiekegedichten.net/
http://www.poezie-leestafel.info/
http://www.decontrabas.com/
gedichten van Gorter http://cf.hum.uva.nl/dsp/ljc/gorter/verzen/verzen.html/

 

Bibliotheek Meerssen:

https://www.bibliotheekmeerssen.nl/
https://www.bibliotheekmeerssen.nl/vrienden-van-de-bibliotheek-meerssen.html